Zwiększ swoją wydajność i obsługę dzięki Platformie Aplikacyjnej

Zwiększ swoją wydajność i obsługę dzięki Platformie Aplikacyjnej

Jako dostawca usług logistycznych, dążysz do zapewnienia swoim klientom jak najlepszej obsługi. To doprowadziło Cię do miejsca, w którym jesteś teraz. Skupienie się na efektywności i komunikacji bez wątpienia pomogło Ci w tym. Aby móc radzić sobie z niskimi marżami i ciągle zmieniającymi się życzeniami klientów, należy nie tylko jak najefektywniej opracowywać własne procesy, ale również zadbać o komunikację z pracownikami, klientami i dostawcami. Tylko w ten sposób można wyprzedzić konkurencję.

Jako dostawca oprogramowania 3PL Dynamics dla operatorów logistycznych doskonale zdajemy sobie sprawę, że nie masz czasu na codzienne odbieranie telefonów, aby na bieżąco informować swoich klientów o statusie ich zamówień. Dodatkowo, nie chcesz, aby Twoi kierowcy lub pracownicy zajmujący się skanowaniem musieli chodzić do biura w przypadku każdej nieprawidłowości i w ten sposób nieświadomie spowalniali swoje działania. Dzięki Platformie Aplikacyjnej te czasochłonne czynności należą już do przeszłości.

Czym jest Platforma Aplikacyjna?

Platforma Aplikacyjna jak sama nazwa wskazuje jest aplikacją na wszystkie urządzenia mobilne, dzięki której dajesz swoim pracownikom i partnerom logistycznym dostęp do wybranej części Twoich procesów. Dzięki temu możesz na przykład zwiększyć zakres usług dla swoich klientów, ułatwić pracę magazynierów, a kierowcy mogą bezpośrednio potwierdzać statusy. Ponadto, za pomocą Platformy Aplikacyjnej możesz przyspieszyć proces zatwierdzania Twoich faktur.

Platforma Aplikacyjna w połączeniu z Twoim systemem WMS

Dzięki wielu funkcjom, Platforma Aplikacyjna to znacznie więcej niż tylko aplikacja mobilna. Oferuje ona nowe możliwości zarówno dla pracowników, jak i dla klientów i dostawców.

Pracownicy

Pracownicy mogą na przykład używać platformy jako skanera HTML5 podczas procesu kompletacji zamówień lub zliczać stany magazynowe bezpośrednio za pomocą smartfona. Mogą oni łatwo przesyłać i łączyć zdjęcia i pliki znajdujące się w magazynie z systemem. Na przykład, w przypadku uszkodzenia, można zrobić zdjęcie uszkodzonej palety, które następnie jest automatycznie łączone z właściwą kartą klienta lub odpowiednią kartą pozycji. Krótko mówiąc, dzięki łatwości obsługi Platformy Aplikacyjnej zmniejszasz prawdopodobieństwo wystąpienia błędów, a Twoi pracownicy oszczędzają czas, który mogą przeznaczyć na inne, bardziej wartościowe zadania.

Klienci i dostawcy

Dzięki aplikacji poprawisz również obsługę swoich klientów i dostawców. Nikt nie lubi gdy klienci ciągle dzwonią do biura w sprawie każdego zamówienia, rezerwacji czy dostawy. Dzięki aplikacji będą mogli teraz łatwo zarezerwować termin lub sprawdzić aktualny stan towarów. W ten sposób unikniesz sytuacji, w której Twoi pracownicy będą odrywani od pracy przez pytania klientów, a Twoi klienci zyskają pełną kontrolę nad sytuacją.

Platforma Aplikacyjna w połączeniu z systemem TMS

Również dzięki współpracy z Twoim systemem TMS, Platforma Aplikacyjna pozwoli zaoszczędzić czas Twoim pracownikom i da Twoim klientom możliwość samodzielnego zarządzania procesami. Dzięki aplikacji kierowcy będą mogli potwierdzić dostawę jednym naciśnięciem przycisku. Ponadto, klienci będą mogli zarezerwować przedział czasowy, dzięki czemu unikniesz długich kolejek do doków. Niezależnie od tego, w jaki sposób wykorzystasz Platformę Aplikacyjną w swojej działalności logistycznej, unikniesz podwójnej rejestracji, ponieważ aplikacja jest bezpośrednio połączona ze środowiskiem Microsoft Dynamics. Innymi słowy, działania podejmowane w aplikacji są widoczne w czasie rzeczywistym w Twoim rozwiązaniu TMS.

Platforma Aplikacyjna w Twojej firmie

Czy chcesz poprawić swoją wydajność i jesteś ciekaw, jak możesz zoptymalizować swoje procesy? Zastanawiasz się „co by było, gdyby pracownicy mogli sami wykonywać pewne czynności?”. Albo „co by było, gdyby klienci mogli sami wprowadzać do systemu swoje dane”. Dzięki Platformie Aplikacyjnej przestaniesz już się nad tym zastanawiać. Twoi pracownicy i partnerzy logistyczni będą mogli sami podejmować bezpośrednie działania. Innymi słowy, Ty wyznaczasz granice, a reszta dzieje się sama.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Platformie Aplikacyjnej lub o tym, jak może ona pomóc Twojemu przedsiębiorstwu napisz do nas.

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *