Co nas wyróżnia?

Dlaczego my

Co nas wyróżnia

Jako jedni z nielicznych na polskim rynku specjalizujemy się w rozwiązaniach dla branży TSL w oparciu o system Dynamics 365 Business Central.

Nasze rozwiązanie jest w stanie obsłużyć wszystkie usługi i procesy logistyczne zaczynając od chłodni i magazynów po firmy zajmujące się transportem lotniczym i morskim. Dzięki temu nasze wdrożenia trwają dużo szybciej i bez zbędnego marnowania czasu. Standardowe metodologie zakładają analizę przedwdrożeniową, później programowanie i na samym końcu wdrożenie i szkolenia. My wykosztujemy naszą wiedzę i istniejące już funkcjonalności systemu do tego aby maksymalnie skrócić ten proces, dostarczając system lepiej dopasowany, stabilny i zawsze aktualny.

Dzięki naszemu doświadczeniu i unikalnej metodologii wdrożenia jesteśmy w stanie złożyć kilka ważnych obietnic.

To gwarantujemy

Nasze obietnice

System oparty o standardy branżowe

Sektor logistyki rozwija się niezwykle dynamicznie i na rynku można znaleźć wielu dostawców rozwiązań. To co nas wyróżnia to rozwiązanie w pełni dostosowane do dostawców usług logistycznych. Nie będziesz już musiał dostosowywać systemu do swoich potrzeb ponieważ nasze oprogramowanie bezproblemowo integruje się wszystkimi procesami i rolami w Twojej firmie! Koniec z drogimi i czasochłonnymi rozwiązaniami wykonywanymi na zamówienie! Nasze rozwiązanie branżowe obsłuży wszystkie wymagane funkcje specyficzne dla branży w STANDARDZIE!

Zawsze najnowsza wersja

Wszyscy nasi Klienci pracują zawsze na najnowszej i tej samej wersji systemu. Jak to jest możliwe? To proste. Wszystkie nowe funkcjonalności są tworzone dla całej branży, a nie jak to robi większość dostawców pod konkretne zamówienie indywidualnego Klienta. Dzięki temu oprogramowanie jest zawsze aktualne, nawet po wielu latach od wdrożenia, a wszelkie aktualizacje i nowe funkcje odbywają się bez zakłócania ciągłości działalności.

Stała cena i czas wdrożenia (fixed price and fixed time)

Nasze oprogramowanie obsługuje wszystkie możliwe procesy i operacje logistyczne. Dzięki temu możemy zagwarantować, że wdrożenie zakończy się o określonym czasie i za ustaloną cenę. To Ty decydujesz, czego potrzebuje Twoja firma i które funkcje mamy uruchomić by działała jeszcze lepiej.

W chmurze i klasycznie

Nasze rozwiązanie jest dostępne jako on-premise czyli fizycznie instalowana na serwerach Klienta lub w Chmurze (Cloud Computing) w formie hostingu, czyli zdalnego dostępu do aplikacji. To od Ciebie i potrzeb Twojej firmy zależy z jakiego modelu chcesz skorzystać.

Decyzja nie zawsze jest łatwa

Oprogramowanie na zamówienie czy standard branżowy ?