O nas

Kilka słów o IBSC

O nas

Jesteśmy na rynku IT od roku 1989. Do niedawna Spółka działała na rynku pod nazwą Bank Serwis Sp. z o.o. jednak od maja 2019 roku zmieniliśmy formę prawną i nazwę na IBSC (Innovative Business Solutions and Cloud).

Od 2003 jesteśmy Partnerem Dynamics 365 Business Central (dawniej Microsoft Dynamics NAV) i wspieramy firmy w ich rozwoju, w realizacji ich planów, wprowadzaniu zmian oraz rozwijaniu potencjału.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wspólnie ustalamy jakie cele chce osiągnąć, a następnie szukamy najlepszych i nietuzinkowych rozwiązań.

Finalne zadowolenie Klienta jest naszym największym sukcesem.

Z czego jesteśmy dumni

Co nas wyróżnia

Elastyczność

Skupiamy się przede wszystkim na potrzebach naszych klientów. Dopasowujemy system do jego potrzeb. Wiemy i rozumiemy to, że w dzisiejszych czasach wszyscy działamy pod ogromną presja czasu dlatego Nasi konsultanci są dostępni przez całą dobę.

Jakość i doświadczenie

Najważniejszy dla nas jest wysoki standard świadczonych przez nas usług. Klienci zarówno Ci lokalni jak i globalni zwracają się do nas ze względu na nasze ogromne doświadczenie, szeroką wiedzę, innowacyjne pomysły i rozwiązania.

Innowacyjność

Doskonale wiemy, że to co dzisiaj jest nowością, wkrótce okaże się standardem. Dlatego ciągłe poszukiwanie i tworzenie nowych, innowacyjnych rozwiązań jest u nas na porządku dziennym. Oferujemy najnowsze technologie dostępne na rynku, a nasze rozwiązania są intuicyjne, przejrzyste i dają możliwość korzystania w dowolnym miejscu i czasie.

Zespół

Naszym największym kapitałem jest wiedza zgromadzona przez naszych pracowników. Są to dynamiczni ludzie z ogromną pasją, dla których słowo niemożliwe nie istnieje. Ogromne zaangażowanie i kompleksowe podeście do klienta budują wzajemne zaufanie.

Więź

Kładziemy nacisk na partnerskie podejście do klienta. Traktujemy jego biznes jak swój własny i wspólnie dążymy do osiągnięcia założonych przez klienta celów. Jesteśmy zawsze wtedy kiedy nas naprawdę potrzebuje i robimy wszystko by jak najszybciej rozwiązać jego problemy.

Szczerość

Nigdy nie budujemy fałszywego obrazu sytuacji. Nie składamy obietnic bez pokrycia bo wiemy, że takim zachowaniem nie uda się zbudować partnerskich relacji z klientem i zdobyć jego zaufania. Dla nas szczerość to inwestycja, która zawsze procentuje.