Zatwierdzaj swoje faktury w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu

Zatwierdzaj swoje faktury w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu

Sektor logistyczny ciągle się zmienia. Jeszcze nie tak dawno większość z nas swoją pracę musiała wykonywać w biurze, dziś tak nie jest! Coraz więcej osób oczekuje od swoim systemów informatycznych możliwości pracy w dowolnym czasie, miejscu i na dowolnym urządzeniu. Chce w każdej chwili być w stanie podjąć działania na rzecz swoich klientów i współpracowników. Również przy zatwierdzaniu faktur.

W jaki sposób zapewniasz płynność Twojej komunikacji finansowej? Jak organizujesz proces zatwierdzania aby był jak najbardziej efektywny? W tym artykule pokażę Ci jakie rozwiązanie oferuje nasz system. Dzięki tej platformie internetowej możesz wykonać niezbędne działania na dowolnym urządzeniu i szybciej zakończysz proces zatwierdzania.

Platforma 3PL Dynamics

Ta aplikacja mobilna oferuje pracownikom i partnerom logistycznym dostęp do wybranych części procesów. W ten sposób np. klienci mogą sami rezerwować sobie zapasy lub korzystać z aplikacji w połączeniu z własnym serwisem internetowym.

Co więcej, aplikacja może usprawnić Twoje procesy magazynowe. Bez konieczności programowania chociażby jednego wiersza kodu Twój system może być w pełni skonfigurowany w aplikacji. Dzięki tej platformie Twoi pracownicy mogą np. skanować partie lub szybko przeprowadzać kontrole jakości – wystarczy, że użyją swojego smartfona.

Oprócz powyższych przykładów aplikacja oferuje więcej możliwości. Nasi użytkownicy korzystają  z niej również w procesach skanowania, zarządzania rezerwacją slotów, a także podczas zatwierdzania faktur. 

Platforma 3PL Dynamics – idealne rozwiązanie dla finansów

Oprócz funkcji związanych z obsługą WMS lub TMS, możesz także zintegrować platformę z systemem  finansowym w Business Central. W ten sposób możesz zatwierdzać faktury za pośrednictwem aplikacji. Platforma jest konfigurowana w oparciu o istniejące funkcjonalności w systemie i jest oparta na standardowych schematach pracy Microsoft Dynamics 365 Business Central i funkcjach zatwierdzania.

Akceptowanie faktur za pośrednictwem aplikacji gwarantuje, że Twoje procedury zatwierdzania mogą przebiegać szybciej i za pomocą dowolnego urządzenia. Oprócz przyjaznego dla użytkownika środowiska aplikacji, platforma ta redukuje liczbę działań wymaganych do uzyskania akceptacji. W odróżnieniu od środowiska Business Central, rozwiązanie to zapewnia natychmiastowy podgląd faktur, które mają być zatwierdzone po otwarciu aplikacji.

Platforma pomaga również gdy regularnie musisz zatwierdzać faktury dla wielu firm (wielofirmowość). Używając jej szybko zaakceptujesz faktury, które zostaną przypisane do odpowiedniej firmy w systemie.

Zatwierdzanie faktury w aplikacji

Po zalogowaniu się do aplikacji jako użytkownik natychmiast widzisz faktury wymagające akceptacji. W poniższym przykładzie widać, że faktura IF200499 jest gotowa do zatwierdzenia.

Ekrany można skonfigurować samodzielnie, korzystając z opcji elastycznych ustawień. Poniżej pokazuję, w jaki sposób został zaprojektowany powyższy ekran na monitorze skanowania.

Po wybraniu faktury nastąpi automatyczne przejście do ekranu zatwierdzenia odpowiedniej faktury.

Klikając załącznik na dole ekranu, możesz wyświetlić odpowiednią fakturę w całości.

Jak widać na wcześniejszym ekranie zatwierdzania możesz skorzystać z pięciu przycisków, w zależności od tego, jakie działania chcesz podjąć w odniesieniu do danej faktury.

Kiedy status faktury zostaje zmieniony, jest to automatycznie uwzględniane w całym systemie 3PL Dynamics.

Wygląd ekranów i procesy robocze w aplikacji mogą być dowolnie konfigurowane w zależności od potrzeb.

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *