Bądź gotowy na przyszłość – zwiększ swoje bezpieczeństwo i elastyczność dzięki SaaS

Bądź gotowy na przyszłość – zwiększ swoje bezpieczeństwo i elastyczność dzięki SaaS

Żyjemy w czasach, w których nowe technologie pojawiają się na każdym kroku. Można by rzec, że cyfrowy świat zawładnął naszym życiem.

Czy jesteś w stanie wyobrazić sobie Twoją pracę i życie bez korzystania z laptopów czy smartfona?

Szczególnie teraz, w czasie pandemii, kiedy większość z nas przeszła na pracę zdalną, a technologia w dużej mierze stała się jedynym oknem na świat pilnujemy aby oprogramowanie na naszych telefonach było zawsze aktualne. Doskonale wiemy, że aktualizacje systemu to nie tylko nowe funkcje, czy też odświeżony wygląd interfejsu. W większości przypadków aktualizacje zawierają poprawki błędów i co najważniejsze aktualizowane są zabezpieczenia odpowiadające za bezpieczeństwo naszych danych.

W związku z powyższym regularnie aktualizujemy nasze telefony, upewniamy się, że nasze dane są zapisywane w chmurze i chcemy tylko najbezpieczniejszych serwerów, które zarządzają naszym oprogramowaniem.

Ja dziś chciałem się zapytać jak to wygląda w przypadku Twojego oprogramowania wspierającego procesy biznesowe w logistyce? Kiedy wgrałeś ostatnią poprawkę dotyczącą bezpieczeństwa w Twoim systemie ERP/TMS/WMS. Pandemia wymusiła na nas większe otwarcie systemów informatycznych, więcej osób pracuje zdalnie, a firmy narażają się na większe ryzyko.

Czy chcesz się dowiedzieć jak zapewnić jeszcze większą elastyczność i bezpieczeństwo dzięki Microsoft Dynamics 365 Bussines Central w usłudze Software as a Service (SaaS)?

Powiedzcie „nie” obciążeniom/kosztom, a „tak” korzyściom

Od czasu aktualizacji z Dynamics NAV do bardziej elastycznego Dynamics 365 Business Central, funkcjonalności, do których jesteś przyzwyczajony, są również oferowane w SaaS. Jak już sama nazwa wskazuje, używasz oprogramowania jako usługi. W ten sposób nie musisz sam zarządzać oprogramowaniem. To samo dotyczy, na przykład, pakietu Office 365. Korzystając z usługi Office 365, używasz swoich programów online, nie musisz nimi samodzielnie zarządzać. Takie rozwiązanie jest niezawodne, elastyczne i zawsze dostępne!

Bezpiecznie zarządzaj swoimi danymi

Większość z Was zastanawia się czy dane są lepiej chronione w chmurze, czy w lokalnym środowisku na miejscu?

Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna – zdecydowanie chmura!

Pamiętajmy, że Microsoft korzysta z najnowszych technologii, zapór (firewall), oprogramowania antywirusowego i innych narzędzi zabezpieczających. Ponadto, centra danych Microsoftu są mocno zabezpieczone.

„Czy przechowywanie moich danych w chmurze jest bezpieczne?”

To pytanie pada regularnie zawsze gdy mówimy o naszym rozwiązaniu w chmurze. Rozumiemy, że możesz czuć obawę przed przechowywaniem swoich najcenniejszych danych biznesowych „gdzieś” w chmurze, że chcesz mieć pewność, że Twoje dane są bezpieczne i tylko Ty masz do nich dostęp. Możesz być spokojny – przechowywanie danych w chmurze Azure firmy Microsoft gwarantuje bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo, którego ani Ty, ani ja nie bylibyśmy w stanie sami zagwarantować. W tym 2-minutowym filmie poniżej Microsoft pokazuje, jak oni to robią.

W przypadku wybrania opcji Software as a Service zarządzanie systemem Business Central odbywa się całkowicie za pośrednictwem firmy Microsoft, jednak pamiętaj, że my nadal pozostajemy Twoim głównym partnerem. Dlatego też, gdy w systemie wystąpi błąd, nadal przekazujesz go do nas. Oczywiście nadal też jesteśmy odpowiedzialni za dalszy rozwój naszego rozwiązania branżowego. 

Pozwól, aby Twoje oprogramowanie rozwijało się wraz z Tobą

Oprócz outsourcingu zarządzania danymi, rozwiązanie SaaS umożliwia również częstsze i mniej uciążliwe aktualizacje systemu. Pozwala to na automatyczną aktualizację rozwiązania do najnowszej wersji ze wszystkimi nowymi funkcjonalnościami, które dodaliśmy dla innych klientów.

Poza tym, możesz sam decydować ilu użytkowników miesięcznie pracuje – zwiększać lub zmniejszać ich ilość w zależności od sytuacji np. z powodu pracy sezonowej lub obecnej pandemii. Możesz łatwo zmniejszyć liczbę użytkowników i płacić mniej w danym miesiącu. Jesteś więc elastyczny i gotowy do rozwoju. 

Uzyskaj dostęp do swojego oprogramowania w dowolnym miejscu i czasie

Wybierając SaaS, pełna funkcjonalność Dynamics 365 Business Central jest dostępna online. Pozwala to korzystać z rozwiązania na dowolnym urządzeniu mobilnym z połączeniem internetowym. W ten sposób możesz zatwierdzać swoje faktury podczas podróży lub po prostu sprawdzać status zamówienia z domu.

Przejdź na SaaS

Obecnie Microsoft oferuje możliwość zmiany licencji on-premise, na licencję SaaS, za którą będziesz płacił miesięcznie w zależności od ilości użytkowników korzystających z oprogramowania. Bez konieczności dodatkowej inwestycji. Jeśli nie będziesz zadowolony z rozwiązania SaaS, to istnieje możliwość ponownego przełączenia się z powrotem do środowiska on-premise. Wszystko po to, aby zapewnić Ci maksymalną elastyczność!

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniu SaaS lub w jaki sposób można przejść do nowego środowiska skontaktuj się z nami.

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *