Pociąg w kierunku cyfrowej rewolucji ruszył – to od Ciebie zależy czy i kiedy do niego wsiądziesz

Pociąg w kierunku cyfrowej rewolucji ruszył – to od Ciebie zależy czy i kiedy do niego wsiądziesz

Od kilku lat jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji, która swoim zasięgiem objęła praktycznie wszystkie sfery życia. Obserwując rynek ze smutkiem muszę przyznać, że polscy przedsiębiorcy z dużym dystansem podchodzą do nadchodzących zmian i możliwości z nich płynących. Nie każdy dostrzega szansę tkwiącą w technologiach i innowacji. Większość firm nadal decyduje się na wdrożenie systemu ERP w modelu on-premise czyli na własnych serwerach, jednak trudno nie zauważyć dynamicznego wzrostu cloud computingu.

Chmura oferuje użytkownikom zbyt wiele korzyści, z których warto, a nawet trzeba skorzystać.

Nowa rzeczywistość

Wszyscy musimy być przygotowani na rozwiązania, za które płacić będziemy miesięczny abonament. Już niedługo oprogramowanie inteligentne będzie nas wspierać sztuczną inteligencją, będzie zintegrowane w znacznym stopniu z całym ekosystemem aplikacji satelitarnych, a co najważniejsze będzie przyszłością i szansą na rozwój dla większości przedsiębiorstw.

W naszym przypadku już od zeszłego roku sprzedajemy oprogramowanie (3PL dla Microsoft Dynamics 365 Business Central) w pełni oparte o technologie Microsoft Azure. Nasze rozwiązane nie tylko korzysta z zasobów sprzętowych platformy Azure, ale również używamy systemów sztucznej inteligencji. System jest w pełni zintegrowany z oprogramowaniem Office 365 i platformą Power BI co sprawia, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a jedyną granicą jest nasza wyobraźnia.

Będąc u progu „cyfrowej rewolucji” warto skorzystać z jej dobrodziejstw niezależnie od branży w jakiej pracujesz.

Ważne aby oprogramowanie IT posiadało te same zalety co popularne obecnie aplikacje internetowe. Oznacza to, że systemy informatyczne nie tylko muszą się łatwo konfigurować i być elastyczne, ale przede wszystkim muszą być spójne z całym ekosystemem aplikacji satelitarnych, które w większości funkcjonują już w chmurze.

Coraz więcej osób na co dzień korzystających z różnych aplikacji społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram oczekuje, że systemy informatyczne będą działały w ten sam sposób co one. Osoby te chcą dostępu do danych z każdego miejsca i o każdej porze. Chcą szybko łączyć się z siecią i korzystać z jej zasobów. Potrzebują rozwiązań IT z prostym, intuicyjnym interfejsem, które dodatkowo pozwolą na interakcję z innymi zewnętrznymi aplikacjami.

Tylko cyfrowa transformacja pozwoli to uzyskać!

Nie przegap swojej szansy

Nie da się ukryć, że prawdziwa rewolucja dopiero nas czeka. To, co się dzieje na rynku usług IT możemy porównać do rozpędzonego pociągu. Pociągu, który ruszył w kierunku cyfryzacji. Pociągu, którego nie da się już zatrzymać. A co z Tobą? Tak naprawdę to tylko od Ciebie zależy czy i kiedy wsiądziesz i ruszysz z nami w podróż. Nie przegap swojej szansy!

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *