Chmura: więcej za mniej. Elastyczna, bezpieczna i dostępna 24/7

Chmura: więcej za mniej. Elastyczna, bezpieczna i dostępna 24/7

Jesteśmy świadkami niesamowitych zmian, zarówno pod względem historycznym, ekonomicznym jak i technologicznym. Każda zmiana to przede wszystkimi niepewnościami. Jednak jedna rzecz jest jasna jak słońce: organizacje na całym świecie koncentrują się na cyfryzacji. Jest to rozwiązanie, które pomoże Ci przejść te zmiany. Dzięki, któremu będziesz mógł wykonywać więcej pracy przy mniejszych zasobach oraz zapewnić większą ochronę przed cyberatakami.

Jako dostawca usług logistycznych wiesz, co to znaczy wyróżniać się na tle konkurencji. Technologia pomaga wspierać ten wyjątkowy aspekt operacji logistycznych. Pozwala osiągnąć więcej pomimo obecnych niedoborów siły roboczej.

Rozwój technologii informatycznych postępuje szybko. Jaki jest klucz aby nadążyć? Technologia nie jest pociągiem, za którym można nadążyć, biegnąc razem z nim. To pociąg, w którym musisz po prostu zająć swoje miejsce. Z przodu lub z tyłu. Wybór należy do Ciebie. Ważne, by wsiąść na pokład.

Nie istnieje idealna równowaga. Trzeba ciągle balansować.

Nie ma idealnej równowagi między podażą, a popytem. Nigdy nie było. Kluczem jest ciągłe balansowanie. Poruszanie się między dostępnością, a życzeniami rynku. Chmura to najbardziej elastyczny sposób na realizowanie inwestycji IT. Umożliwia uzyskanie lepszych wyników przy mniejszych nakładach. Nie ma potrzeby inwestowania chociażby w serwery. W dalszym ciągu łatwo skalowalna pod względem liczby licencji. Bez obaw o kopie zapasowe. Najwyższy możliwy poziom ochrony danych. Mniejsza złożoność. Więcej innowacji.

„Prawie jedna trzecia badanych przez firmę Gartner stwierdziła, że technologia ma kluczowe znaczenie dla sukcesu i rozwoju ich firmy”. Predicts 2023: Technologia łańcucha dostaw według Dwighta Klappicha – Gartner

Nasza firma stawia na SaaS i ufa mu: Microsoft Azure. W chwili obecnej z tego rozwiązania korzysta już ponad 50 klientów. Tylko w 2022 r. 13 firm dokonało przejścia z modelu on-premise na SaaS. Przejście to będzie nabierać tempa.

Microsoft Azure: 100% koncentracji na bezpieczeństwie i ochronie danych

Jednym z najważniejszych powodów, dla których klienci wybierają chmurę, jest bezpieczeństwo. Oprogramowanie zainstalowane na lokalnych serwerach niesie ze sobą wyzwania. A w niektórych przypadkach nawet zagrożenia. W ostatnim czasie wielu dostawców usług logistycznych padło ofiarą włamań. Oprogramowanie działające na lokalnych serwerach bez ostrzeżenia przestało działać. Skutki były ogromne: cała firma stanęła na kilka dni.

Azure to komputer świata. Mamy ponad 60 lokalizacji centrów danych połączonych światłowodem o długości 175 000 mil”. Satya Nadella, CEO w Microsoft

Jako pojedyncza firma nie jesteś w stanie konkurować z działaniami firmy takiej jak Microsoft w zakresie bezpieczeństwa. Microsoft inwestuje bowiem 1 miliard dolarów w bezpieczeństwo i zgodność z przepisami. Do analizy swoich danych wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe. To technologia, która jest w stanie wykryć działania hakerów, zanim pliki zostaną faktycznie zaszyfrowane. Gdy system rozpozna, że urządzenie jest zagrożone, natychmiast aktywowane jest blokowanie w chmurze. Wszystko po to, by trzymać hakerów z dala od Twoich danych.

Przejdź do chmury. Jesteś gotowy?

Po zapoznaniu się z powyższymi korzyściami, przejście do chmury nabiera jeszcze większego sensu. Teraz pozostaje pytanie: kiedy zrobisz ten krok w przyszłość?

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak 3PL Dynamics jest obsługiwany w środowisku Microsoft SaaS? Daj nam znać i napisz do nas!

Pozostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *